Čia rasite visa, kas atstato vidinę pusiausvirą, malšina stresą. Būk atsipalaidavęs ir dieną, ir naktį. GONGŲ MEDITACIJA Penktadieniais 18.00

GONGŲ MEDITACIJA Penktadieniais 18.00

Vakaro metu - kvėpavimo pratimai, sveikatą atstatantys garso tonavimo pratimai. Meditacija skambant gongo, skambančių dubenų, hang pan, fleitos, būgnų gyvam garsui. Gongų meditacijos praktikos padeda atsipalaiduoti, nusiraminti. Gerina kraujotaką, medžiagų apytaką.

Kaina 10 Eur

KRISTALŲ terapija

KRISTALŲ terapija

Kristalai turi savybę keisti žmogaus energetiką. Tinkamai parinkti stiprina sveikatą. Valo, ramina, suteikia energijos.

Kaina 20 Eur

GARSO TERAPIJA individualiai

GARSO TERAPIJA individualiai

Harmoninga žmogaus energija - tvirtas pamatas sveikam kūnui ir sielai. Tibeto dubenų, gongo garsu skatinamas harmoningas energijos tekėjimas šviesos kanalais meridianais.

Kaina 20 Eur

USUI REIKI terapija

USUI REIKI terapija

Kas yra Reiki? Reiki yra senovinis universalus japonų sveikatos gerinimo metodas. Išvertus į lietuvių kalbą reiškia "universalioji gyvybinė energija, kuri persmelkia visa, kas gyva". Ši energija padeda palaikyti visas gyvybės formas. Nesvarbu, ar mes tuo tikime, suvokiame tai, ar ne - Reiki energija tiesiog srūva, teka ir palaiko visas gyvybines funkcijas. Reiki šaknys glūdi gilioje senovėje, o mūsų laikais reiki metodą atgaivino Mikao Usui. Vienas iš jo mokinių paklausė, kodėl mes negalime gydyti kaip gydė Kristus. Mikao Usui nežinojo atsakymo, bet po to pradėjo intensyvias paieškas tiek krikščioniškuose, tiek Rytų šventraščiuose. Jo ieškojimus vainikavo sėkmė - Reiki buvo grąžintas pasauliui. Šiandien reiki vadinama tokia sistema, kuri leidžia sąmoningai susijungti su kosmine, visa apimančia energija ir perduoti ją delnais kiekvienai gyvai būtybei. Reiki meistras nėra gydytojas. Jis tik leidžia gyvybinei energijai ateiti ir visapusiškai optimizuoja organizmo veiklą tiek, kiek reikia, ir ten, kur reikia. Jeigu mes taip stipriai nealintume savo organizmo, jis sveikatą susigrąžintų pats.

Kaina 30 Eur

INDIŠKOS PREKĖS

INDIŠKOS PREKĖS

Šaliai su vilna, šilku, medvilne. Kristalai, mineralai. Smilkalai, smilkalinės. Papuošalai. Originalios dovanos. Viskas, kas natūralu ir sveika. Prieinamos kainos. Siunčiame siuntinius į kitus miestus.